وبلاگ‌هاي برتر معماري معرفي شدندپنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳۸٦

امروز قصد معرفی وبلاگی دیگر رو داشتم که وبلاگهای برتر نخستین مسابقه وبلاگ نویسی معماري كه توسط پايگاه اينترنتي آيگاه برگزار شده بود ، اعلام  شد و انتخاب دو وبلاگ از سرویس پرشین بلاگ در ردیف اول و دوم باعث شد مطلب امروز رو به خبری در این زمینه اختصاص بدم .

اين مسابقه از اول تا 30 فروردين براي انتخاب محبوب‌ترين وبلاگ معماري برگزار شد كه با كسب يك هزار و 632 راي، وبلاگ‌هاي اول تا سوم انتخاب شدند.

براساس اين گزارش، وبلاگ "ديد هفتم" به نشاني seventhview.persianblog.ir كه توسط "سيما هاشمي‌نيا و "جعفر بزاز" نوشته مي‌شود، رتبه اول را كسب كرد.

همچنين وبلاگ "معماري را بياموزيم" به نشاني ninashahrokhi.persianblog.ir كه متعلق به "نينا شاهرخي" است، در مقام دوم قرار گرفت.

وبلاگ "ش م ا" متعلق به "مجتبي محمدظاهري" به نشاني shema.blogfa.com نيز رتبه سوم اين مسابقه را كسب كرد.

لینک خبر

نوشته شده توسط محمد عرب احمدی  | لینک ثابت  |  پيام هاي ديگران ()

هوش مصنوعي و رباتيک Robotics & AIشنبه ۱ اردیبهشت ،۱۳۸٦

هوش مصنوعي و رباتيک ( Robotics & AI ) : وبلاگ هوش مصنوعی و رباتیک به مدیریت آقای مسعود اسدپور ، دکترای رباتیک و با هدف بالا بردن دانش عمومی جامعه اینترنتی از آخرین دستاوردهای علم رباتیک و علوم مربوط به این رشته از ۲۰ اسفندماه ۸۱ شروع به کار کرده و یکی از قدیمی ترین وبلاگهای فعال و خوب پرشین بلاگ است .

گوشه ای از آخرین یادداشت این وبلاگ را در زیر مشاهده می کنید :

 کمپانی سگا یک ربات اسباب بازی جدید تولید کرده به شکل جوجه.
این ربات در اندازه های یک جوجه سه چهار روزه ساخته شده. سلیقه عموم جوجه های سه چهار روزه را نازتر از بقیه جوجه ها میداند.
اگر چه این وسیله اسباب بازی قادر به راه رفتن نیست، اما میتواند نوازش انسان را حس کرده و با آواز به آن پاسخ دهد.
حدود 7000 عدد از این اسباب بازی تا کنون پیش فروش شده است. قرار است این اسباب بازی تا آخر این ماه میلادی به بازار عرضه شود....

همچنین لینکی از ویدئوی مربوط به این ربات در این وبلاگ قرار گرفته است که می توانید با مراجعه به وبلاگ آقای اسدپور آن را مشاهد کنید .

این وبلاگنویس نیز ماند اکثر وبلاگنویسان حرفه ای تمامی مطالب قبلی خود و همچنین لینکهای مورد علاقه و مفید را به صورت خیلی منظم دسته بندی کرده تا کاربرانی که به وبلاگش مراجعه می کنند به آسانی به تمامی مطالب دسترسی داشته باشند .

هوش مصنوعي و رباتيک   Robotics & AI              Robotics.PersianBlog.Com

با آرزوی موفقیت فراوان برای این دوست وبلاگ نویس ...

نوشته شده توسط محمد عرب احمدی  | لینک ثابت  |  پيام هاي ديگران ()