وبلاگ کارمندان بانک مرکزیسه‌شنبه ٢٤ امرداد ،۱۳۸٥

(( بنام خدا ))

وبلاگ کارمندان بانک مرکزی : میشه گفت تو این یکسال اخیر تب وبلاگ نویسی بسیار بالا رفته ، تا جایی که کارمندان بانک مرکزی حتی با وجود فیلتر شدن وبلاگ اولشون دست از فعالیت بر نداشتن و با وبلاگ جدیدی از ۱۸ تیر ۸۴ دوباره فعالیتشون رو آغاز کردن و با مطالب خود اطلاعات جالبی رو به خوانندگان در زمینه امور بانکی و اقتصادی منتقل میکنند .

نویسنده این وبلاگ در آخرین پست ،  مقاله ای رو پیرامون نگرانی مردم درباره نرخ تورم از دیدگاه یکی از کارمندان سابق بانک مرکزی منتشر کرده که با هم گوشه کوتاهی از اون رو می خونیم : 

در روروزهاي اخير پيرامون ميزان اعتبار نرخ تورم شاهد بحث هاي فراواني بوديم . از اظهار نظرات سطحي و ناپخته برخي (تحت عنوان کارشناس اقتصادي ) گرفته تا مقامات رسمي کشور هر يک به نحوي بر له و يا عليه روش هاي محاسباتي و ميزان دقت آن اعلام موضع کردند .

صرف نظر از اظهارات مزبور معاون اقتصادي بانک مرکزي نيز در يک اقدام تعجب آميز در مصاحبه اي با روزنامه شرق سلامت شاخصي را که خود متولي محاسبه آن در معاونت اقتصادي است زير سوال برد و اعلام کرد که محدويت اقلام سبد هزينه خانوار ، باعث مي شود که تورم ناشي از افزايش نقدينگي به طور کامل انعکاس نيابد و اين مسئله يکي از عوامل اصلي شکاف ....  

وبلاگ کارمندان بانک مرکزی            CenTeRalBANK2005.PerSiaNBloG.CoM

با آرزوی موفقیت بیشتر برای این دوست وبلاگ نویس ...

مدیر گروه عومی : محمد عرب احمدی

نوشته شده توسط محمد عرب احمدی  | لینک ثابت  |  پيام هاي ديگران ()