يادداشت های آقای نئوسه‌شنبه ۱٢ اردیبهشت ،۱۳۸٥

اولين بار که با او اشنا شدم، آرزو کردم اي کاش من هم در سفينه اش بودم و در کنار کاپيتان نئو مي توانستم داستان هاي مهيجي خلق کنم .
اما ...
از اين ها که بگذريم آقاي نئو اين بار به بهانه عصر صفر و يک در مورد همه چيز سخن مي گويد از سياست گرفته تا فرهنگ، و از نخبگان گرفته تا نخبگاني که نخبه نيستند .

صادق افراسيابی که به خاطر علاقه وافر خود به آقای نئو در فيلم ماتريکس ، نام مستعار نئو را برای خود برگزيده است ،هر از چند گاهی در وبلاگ عصر ارتباطات به دغدغه های رسانه ای و دل نوشته های خود می پردازد .

آقای نئو در وبلاگش نه تنها فناتيک نيست٫که درجه تولرانس او بيست است،انتقاد را میپذيزد و اگر اشتباهی بکند بدون عذر و بهانه اعتراف ميکند(اين نسل رو به انقراض هست) .

با هم بخشی از آخرين پست آقای نئو را در وبلاگ عصر ارتباطات می خوانيم :

همه ما با نگاه به اطرافمون متوجه می شيم که امروز پر بيننده ترين برنامه شبهای برره است نه اخبار! و پر بيننده ترين شبکه شبکه خبر نيست قطعا! يعنی مخاطب ايرانی بيشتر در راديو و تلويزيون دنبال سرگرميه تا اخبار ... و اخبار رو از روزنامه ها و خبرگزاری ها می گيره ... تازه غير از اين مردم ما بيشتر تحت تاثير رسانه ای به اسم شايعه هستن تا روزنامه ها و خبرگزاری ها ... پس به مسئولين توصيه می کنم اگر دوست دارن باقی بمونند بيشتر به آينده و اثرات طولانی مدت برنامه ها و کاراشون فکر کنن ... چون قطعا برای اثر گذاری بيشتر به رای مردم احتياج دارن!

عصر ارتباطات                 http://www.ertebatat.persianblog.ir/

نوشته شده توسط محمد عرب احمدی  | لینک ثابت  |  پيام هاي ديگران ()