گیاهان داروئی آکششنبه ٢۱ امرداد ،۱۳۸٥

(( بنام خدا ))

گیاهان داروئی آکش : میتوانیم ازاین وبلاگ را یک وبلاگ تخصصی درباره گیاهان داروئی نام برد که مدیر آن جناب آقای جلال عباسیان زحمت زیادی رو واسه این وبلاگ میکشه .

این وبلاگ دارای مقالات زیبایی درباره گیاهان داروئی به زبان انگلیسی و فارسی و به شکل عمومی و تخصصی پیدا کرد که در آن به معرفی تعداد زیادی از آدرس ها و وبلاگهای تخصصی مربوط به این گیاهان داروئی و رشته های وابسته به آن پیدا کرد .

نکته جالب این وبلاگ این است که هرز چند گاهی به بررسی اخبار های گوناگونی درباره گیاهان و خواص آنها پرداخته است و با قرار دادن تمامی منابع آن امکان دسترسی آسان تر به منابع مرجع را آماده میکند .

 در نگاه کلی میتوان گفت که این وبلاگ به گیاهشناسی ، خواص درمانی داروهای گیاهی ، نیازهای اکولوژی ، کاشت ، داشت ، برداشت و ... این گونه گیاهان پرداخته است از امکانات این وبلاگ میتوان به قسمتی اشاره کرد که با انتخاب گیاه مورد نظر میتوانید به راحتی به مطالبی درباره آن گیاه دسترسی پیدا کرد و به صورت خیلی راحت و اختصاصی در آرشیو وبلاگ با گیاهانی که قبلا معرفی شده است آشنا بشیم و دیگر امکاناتی که در اختیار کار بر گذاشته است ارسال آسان سئوالات بی پاسخ شماست که میتوانید سئوالات را از مدیر وبلاگ بپرسید ...

گیاهان داروئی آکش                akesh.persianblog.ir

با آرزوی موفقیت برای این دوست عزیز .

مدیر گروه وبلاگهای پیشکسوت و تازه تاسیس : تایماز

نوشته شده توسط محمد عرب احمدی  | لینک ثابت  |  پيام هاي ديگران ()