گليمچه

(( بنام خدا ))

با بابالنگ دراز و رحمت ايزدي و فريدون زاكاني و امير سقراطي و احمد استاد مهدي (و يه لشگر ديگه كه اسمشون يادم نيست) كه رفت و آمد كني توقعت از وبلاگ و وبلاگ‌نويسي متفاوت مي‌شه. اگر در مورد مسائل سياسي يا اجتماعي و اقتصادي و خلاصه هر چي دور و برتون ميگذره؛ كنجكاوين و علاقمند به نوشته‌هاي طنز هم هستين يه سري اينجا بزنين و دقايقي رو گليمچه پرشين بلاگ بشينين و از دريچه طنز به دنياي اطرافتون نگاه كنين و دنيا رو متفاوت تر ببينين. زياد حرف بزنم طعمش رو از بين مي‌بره.


گليمچه كه از جمله وبلاگهايي است كه بطور مرتب به روز مي‌شود؛ گروهي اداره و با مبناي نگاه طنزآلود به حوادث و رويدادهاي دنياي امروز با نوشته و عكس و كاريكاتور در قالبهاي متفاوتي از قبيل جملات قصار، شعر، سوتي،بدون شرح، واژه‌نامه و ... شما را به تامل در مسائل فرا مي خواند.
فريدون زاكاني در يكي از پستهاي اخير خود مي نويسد: «جامعه از قانون ظروف مرتبط تبعیت می‌کند؛ اگر از یک طرف به آن فشار بیاوری، از طرف دیگر بیرون می‌زند.» . .
بابالنگ دراز نيز در نامه‌اي به جودي خود مي‌نويسد: «جودی عزیز! خوشحال‌ام که بالاخره به آرزویت رسیدی و توانستی خبرنگار بشوی. روزنامه‌ها و خبرهایی را که برایم می‌فرستی، تا جایی که فرصت داشته باشم می‌خوانم. گاهی چیزهای جالبی در آن‌ها پیدا می‌شود.
امروز دیدم آقای احمدی‌نژاد گفته است: «اجازه می‌خواهم به‌واسطه‌ی این‌که مردم آذربایجان در برپایی مجلس، مشروطیت و قانون‌گذاری به‌سبک امروز، نقش بی‌بدیل داشتند، بگویم: آذربایجان و مردم آن، پرچم برافراشته‌ی ایمان، غیرت و شجاعت ملّت ایران بوده و هستند. جسارت یک فرد جاهل یا وابسته نمی‌تواند به این عظمت، خدشه‌ای وارد کند. تاریخ معاصر به‌طور مکرّر، خباثت دشمنان و در مقابل، بیداری مردم را ثبت کرده است.»
خیلی خدا را شکر کردم؛ چون در این وضعیتی که همه‌ی همکاران کاریکاتوریست و طنزنویس و روزنامه‌نگارت یکی‌یکی جاهل و وابسته از آب در می‌آیند، کلّی شانس آورده‌ایم که رئیس‌جمهورمان یک چنین آدم دانا و مستقلی است که لنگه‌اش در دنیا پیدا نمی‌شود.
مواظب باش این رفقای ناباب، روی تو تأثیر نگذارند؛ چون با این‌که الان خیلی دانا هستی، ممکن است یک روز جاهل بشوی.
من سعی کردم تو را آدم مستقلی بار بیاورم. امیدوارم به کسی وابسته نشوی».

وبلاگ گليمچه                             GlimChe.PerSiaNBloG.Com

با آرزوي موفقيت براي همه بر و بچه‌هاي گليمچه.

 

مدير گروه آزاد : رويا دلشاد

/ 18 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

سلام .. خسته نباشيد داشتم گشت و گذار می کردم به اين وبلاگ رسيدم ...

حسن

چرا به روز نمی کنید؟

خدمات رایگان وب سایت خیاونت را به اطلاع شما عزیزان برسانم - ارائه یک عدد ساب دامین رایگان www.username.khiavnet.ir - ایمیل رایگان usrename@khiavnet.ir شرایط استفاده از خدمات ما : ۱- قرار دادن لگوی ما در وبلاگ یا وب سایت خود ۲- اطلاع به ما از طریق ایمیل های info@khiavnet.ir feizezadeh@gmail.com

night

سلام دوست من ديدن وبلاگ من هم خالی از لطف نيست!

عشق در عصر ارتباط

سلام تبريك مي گم وبلاك قشنگي داريد . اگه مايل به تبادل لينك هستيد ما در خدمت هستيم ... موفق باشيد

بتسا

سلام وبلاگ زير به بررسی مهندسی صنايع ونرم افزار مقالات دروس آن می پردازد. www.betsa.persianblog.ir

عشق در عصر ارتباط

سلاو وبلاك قشنگي داريد بهتون تبريك مي گم . اگه مايل هستيد تبادل بينك يا لوگو داشته باشيم / ضمنا شما از طريق سايت من مي تونيد بصورت رايگان اس ام اس بفرستيد