سرویس خبری ژنتیک و بیولوژیک ایران

سرویس خبری ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران :  یک وبلاگ فوق العاده تخصصی برای علاقه مندان به علم ژنتیک که به صورت تخصصی علم ژنتیک را دنبال میکنند و در آن به موضوعاتی مانند  آزمايش جديد تشخیصی سرطان پستان  ، برگزاري کارگاه آموزشي کنترل کيفي واکسن ها ، پایان اولين كارگاه ملي توليد جنين آزمايشگاهي گاو و انتقال آن ، ژن درمانی توسط گلبول ، علت ژنتیکی بزرگتر بودن مغز انسان نسبت به مغز شامپانزه و بسیاری از بررسی های این علم پرداخته است  .

با هم نگاهی به پست آخر این وبلاگ میاندازیم  : محققان می گويند موفق به ايجاد مجموعه سلول‌های پايه جنينی شده‌اند بدون آنکه جنين را نابود کنند.

_42005914_ivf_203.jpg

توضیح کوتاهی درباره وبلاگ :

سرويس خبري ژنتيك و بيوتكنولوژي ايران در آذر ماه سال هشتاد و یک راه اندازي شد
اين سرويس خبري در ابتدا به صورت آزمايشي با ترجمه اخبار علمي و تهيه گزارش از فعاليتهاي علمي داخلي كشور كار خود را آغاز كرد به تدريج با شناسايي نويسندگان جوان وبلاگهاي علمي مرتبط در داخل و خارج كشور و دعوت از آنها براي همكاري و همچنين دعوت عمومي ساير علاقمندان به فعاليت در اين سرويس خبري، هيات تحريريه آن شكل گرفت از آبانماه سال 1382 فعاليتهاي خبري خود را گسترش داده و به صورت يك سرويس خبري حرفه اي به امر اطلاع رساني در زمينه علم ژنتيك و بيوتكنولوژي مشغول مي باشد در حقيقت سرويس خبري ژنتيك و بيوتكنولوژي ايران شبكه اي از خبرنگاران آشنا با علوم مرتبط به ژنتيك و بيوتكنولوژي مي باشد كه بدون داشتن فضاي فيزيكي به عنوان دفتر سرويس خبري، به تهيه خبر و درج آن بر روي پايگاه اينترنتي مي پردازند

با آرزوی موفقیت برای این دوست خوب

مدیر گروه وبلاگ های پیشکسوت : تایماز زردچشمی

/ 4 نظر / 36 بازدید
kasra

سلام. مدتی است ديگر اين وبلاگ در ليست جستوی گوگل پيدا نمی شود در صورتی که قبلاْ اولين سايتی بود که با کليد واژه بيوتکنولوژی نمايان می شد. می دانيد علت چيست؟

***شبرو***

سلام من دانشجوی ترم اول ارشد علوم دامی شاخه ی اصلاح نژاد هستم. خوشحال ميشم اگه وبلاگ شما بتونه بهم کمک کنه.... سوالم اينه در مورد ژنتيک دامی در اين وبلاگ چيزی مينويسين يا نه؟!

محسن

من خيلي دوست دارم مهندس ژنتيك بشوم ولي ميدونم نمي تونم ولي براي شما آرزوي موفقيت دارم

محسن

چرا كسي به وبلاگ شما سري نمي زنه