امام حسن (ع)، سيب خوشبو

حديث غربت، سخاوت و مظلوميت در مجموعه امام حسن(ع)، سيب خوشبو. وبلاگي زيبا و پويا با مديريت جناب آقاي حسن ميثمي. اين دوست بزرگوار، در نخستين جشنواره بين المللي وبلاگ نويسي قرآني، حائز رتبه دوم در زمينه داستان نويسی بخش وبلاگهای فارسی شدند. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ضمن عرض تبريك به جناب آقاي ميثمي، براي ايشان آرزوي موفقيت روزافزون داريم.

 

"پيامبر(صلی الله عليه و آله)در بستر رحلت قرار گرفته و در ساعات آخر حسن و حسين(عليهما السلام)به بالين پيامبر(صلی الله عليه و آله)آمدند و خود را به روی رسول خد(صلی الله عليه و آله)افکندند.حضرت علی(عليه السلام)خواست آن ها را از پيامبر(صلی الله عليه و آله)جدا کند.پيامبر(صلی الله عليه و آله)او را نهی کرد و فرمود:«ای علی!بگذار من آن ها را ببويم و آنان مرا ببويند.من از ديدار آن ها توشه برگيرم و آن ها نيز از ديدارم توشه برگيرند.بدان که اين دو فرزند بعد از من ستم ها خواهند ديد و مظلومانه کشته شوند.خدا لعنت کند آنان را که به اين دو ستم می نمايند.»پيامبر(صلی الله عليه و آله)اين سخن را سه بار فرمود2 و... .خورشيد غروب کرد.."

امام حسن(ع)، سيب خوشبو      http://sib-e-khoshboo.persianblog.ir 

/ 5 نظر / 5 بازدید
مير علي

حاج حسن اقا مفتخرم به عنوان اولين نفر تبريک م يگم

نورا

جناب آقاي ميثمي، تبريكات صميمانه بنده رو هم پذيرا باشيد......با آرزوي بهترينها براي شما........يا حق

احسان

صَلَی اللهُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِاللهِ الحُسَین(ع). سلام. خسته نباشید. ولادت باب الحوائج، حضرت امام موسی کاظم(ع) را تبریک و تهنیت عرض می نمایم. به روز شدم با مطلب: مصادف شدن اربعین سیدالشهداء(ع) با نوروز. http://www.najva.blogfa.com همچنین: وبلاگ دیگرم نیز به روز شد. با مطلب: برات رهایی از آتش. http://najva2.parsiblog.com خدمت برسیم. اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان(عج). کربلایی و عاشورایی باشید. التماس دعا. یا امیرالمومنین، حیدر(ع) مدد.

حامد

سلام . هميشه وبلاگهای مذهبی در مظلوميت بودند . حسن اقا در نهايت مظلوميت بهت تبريک می گم

حسن

سلام.واقعا شرمنده کردید.خیلی ممنون.از همه ی همه ی دوستان متشکرم.ان شاءالله بتونم یک جوری جبران کنم.یا علی