ايمنی و بهداشت در صنعت

ايمنی و بهداشت در صنعت : مهندس محمد رضا حقیقیان اوایل اردیبهشت ۱۳۸۴ وبلاگ ایمنی و بهداشت در صنعت رو با هدف درج مطالب آموزشی در موضوع ايمنی صنعتی و آشنا کردن افراد جامعه با رشته ايمنی صنعتی پايه گذاری کرد .

در نگاه اول ، این وبلاگ نمایی ساده دارد که در قسمت لینکدونی وبلاگ تنی چند از دوستان آقای حقیقیان لینک شده اند ، اما بار علمی و محتوای تولید شده این وبلاگ در زمینه بهداشت و ایمنی در صنعت باعث گردید که در اینجا از مهندس حقیقیان تقدیر و تشکر به عمل آید .

در زیر گوشه ای از پست آخر این وبلاگ را می خوانید :

مهمترین هدف ارزیابی ریسک مشخص کردن معیارها و شاخصهای مد نظر سازمان برای عمل به قوانین ایمنی و سلامت مربوط و در نتیجه کاهش میزان جراحات و بیماریهای شغلی می باشد .درسال 1974 یک سلسله قوانین مربوط به ایمنی  و سلامت با هدف یاری رساندن به کار فرما و یا خویش کار فرما راه از طریق مشخص کردن معیارهای مد نظر برای عمل به قوانین ایمنی و بهداشت شغلی تدوین شد ....

برای دیدن این وبلاگ به این آدرس مراجعه نمایید :

Occupational-Safety.PersianBlog.Com

ما نیز برای نویسنده این وبلاگ آرزوی موفقیت داریم .

/ 6 نظر / 28 بازدید
مسافر حــقّ

سلام يك سؤال : ملاك انتخاب وبلاگهاي برتر چيست ؟ تعداد بزديدكننده ؟ تعداد بروز شدنها ؟ تعداد كساني كه آن وبلاگ را كه لينك كرده‌اند ؟ محتواي خوب ؟ سليقه شما ؟‌ محيط و رنگ آميزي وبلاگ؟ ثبت نام وبلاگ در بين محبوبترين وبلاگها ؟ پاسخهاي جامع و كامل به خوانندگان ؟‌ يا ....؟ لطفاً مرا مطلع نماييد. با تشكر در پناه حقّ

مريم

سام.موفق و شاداب باشيد

محمد :: باشگاه هواداران پرشین بلاگ::

جواب به مسافر حق / سلام . اول اينکه محتوای وبلاگ اولين عامل انتخاب است که بيش از ۶۰ تا ۷۰ درصد سعی ما انتخاب وبلاگهايی با محتوای مفيد است . در مرحله بعد به بقيه مواردی که شما نيز به آن اشاره کرديد (حتی تا حدود کمی سليقه شخصی ، چون شخص وبلاگ رو انتخاب می کنه .) ارزوی ما ايجاد انگيزه بين وبلاگ نويسان است چون ما به هيچ وبلاگی جايزه ای بابت انتخاب شدن نميديم که بخوايم مثلا پارتی بازی کنيم واسه انتخاب هامون . موفق و مويد باشيد .