رضوان

در وبلاگ رضوان، سعي شده  به موضوعات مختلفي پيرامون نهضت عاشورا پرداخته شود. همچنين اين وبلاگ داراي شعر و مداحي هايي جهت دانلود مي باشد كه به جذابيت  آن افزوده است.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

مديريت وبلاگ مذكور را جناب رضوان بعهده دارند. با آرزوي موفقيت روزافزون براي ايشان

 

 

"چهره زيبايى‏ها يعنى، عظمتى كه حضرت ابا عبداللَّه (ع) و ياران ايشان در ابعاد مختلف آفريده و عالى‏ترين جلوه ‏هاى كمال انسانى را با عمل خويش ترسيم نموده و بزرگترين درس را به كل تاريخ بشريت آموختند. اين بعد از حادثه عاشورا بسيار غرورانگيز و افتخارآفرين است وراستى بايد به خود باليد كه در چنين مكتب درخشانى پا به عرصه وجود نهاده و در آن رشد يافته و با آن مى‏ميريم و حاضريم همه هستى خود را در اين راه نثار كنيم..."

 

رضوان           http://rezvan.persianblog.ir

 

با تشکر از روح الله تهرانی

/ 2 نظر / 3 بازدید
nader

به سياق گذشته - ما جمعی از وبلاگنويسان - قصد داريم در واپسين روزهای سال ۸۴ گرد هم آييم. اين گردهمايی دو هدف عمده دارد:۱- آشنايی بيشتر وبلاگنويسان با يکديگر، تبديل دوستيهای مجازی به حقيقی و ايجاد وحدت و همدلی بيشتر۲- جمع آوری مبلغی هر چند اندک برای نيازمندان و افراد بی بضاعت تاريخ برگزاری قرار جمعه ۱۹ اسفند تعيين شده است. در صورت امکان از طريق لينک و اطلاع رسانی به بقيه در برگزاری باشکوهتر اين قرار ما را ياری کنيد.

بانوي آسماني

سلام خوبي ببخشيد که دير خدمت رسيدم ...شرمنده....ممنون از حضور سبزتون موفق باشيد منم به روزم يا حق