نور زمستانی

((   بنام خدا  ))

خانوم مینا کشاورز در وبلاگ بسیار فعال ، پویا و حرفه ای خود " نور زمستانی " هم به مفاهیم آموزشی هنر هفتم همچون فرم در سینما، جایگاه فیلمبردار در سینمای مستند،جایگاه تدوین در سینمای مستند ساختار شناسی فیلمهای مستند و ..غیره می پردازد و هم اینکه مصاحبه با کارگردان ها و فیلمسازان و عوامل فیلمهای بزرگ و ترجمه آثار بعضی از آنها ،نقد فیلمها و انتخاب برخی دیالوگهای بسیار مشهور فیلمهای برتر را در دستور کار دارد .از طرفی بخش عمده ای از این وبلاگ حرفه ای به معرفی آثارو فیلمشناسی فیلمسازان بزرگ و معرفی فیلمهای روز دنیا مربوط می شود.
این وبلاگ از دیماه هشتاد و یک به طور مرتب به روز می شود ، بازدید کنندهای فراوانی دارد و page ranke google آن 4/10 است.
 
با آرزوی موفقیت برای این هنرمند و سینماگر عزیز در عرصه هنر، وبلاگ نویس و همه مراحل زندگی
 
 
اولین یادداشت وبلاگ
" نور زمستانی دومين فيلم از تريلوژی برگمان درباره ايمان به خدا از آثار دشوار استاد بزرگ سينمای سوئد و مربوط به دوره ميانی کارنامه اوست. دغدغه های اساسی برگمان که حاصل دوران کودکی و زندگی خانوادگی اوست دراين سه گانه(همچون در يک آينه ـ نور زمستانی ـ سکوت)به شکل برجسته ای متبلور شده و البته زمينه بحث و کشاکش کليسا و شخصيت يک کشيش است. اين دغدغه ها از انکار به ترديد و سرانجام به ايمان و يقين ميرسد. نور زمستانی يکی از نمونه های بارز سينمای دينی است. عشق من به برگمان و فيلمهايش دليلی بود که نام اين وبلاگ را نور زمستانی انتخاب کردم"
 
   http://adam32.persianblog.ir                    نور زمستانی
 
مدير گروه هنر : محسن نظارت
 
/ 8 نظر / 3 بازدید
mahsa

سلام وبلاگ بسيار جالب و جامعی بود مرسی بابت معرفی

parvaneh

وای فيلم نور زمستانی هم بسيار زيباست از اينگماربرگمان ///وبلاگ خوبيو معرفی کردين خيلی خوبه ///دستتون درد نکنه کاش بلاگفا هم بلاگهای برتر رو انتخاب می کرد ///مرسی

artemis

عاليه...منم هنری می نويسم

gamba

سلام خسته نباشی وبلاگ خوبيو معرفی کردی مرسی فعال و حرفه ای هستش و مطالب سينمايی خوبی داره

قاصدک

سلام خيلی جالب بود ممنون که خبر دادی

soheil

سلام نورزمستانی بلاگ هنری پرمحتوا و با شخصيتی بود از اينکه اين وبلاگ خوب را معرفی نموديد متشکرم