عصر نرم افزار

عصر نرم افزار،وبلاگي است كه تقريبا همه ي موضوعات را سعي مي كند دربر بگيرد. اعم از اخبار،تازه هاي نرم افزاري و هم چنين تازه هاي سخت افزاري.
مديريت اين وبلاگ خوب و مفيد را سيد مصطفي طباطبايي بر عهده دارد. اميدواريم اين دوست گرانقدر همچنان با عزم راسخ به كار خود ادامه دهد و براي او آرزوي توفيق روز افزون داريم.
 
 
"تحقيقات اوليه درباره نحوه افزايش كارآيي سخت‌افزار كامپيوتر به بيش از 50 سال پيش باز مي‌گردد، اما بسياري از اين روش‌هاي سنتي از لحاظ كارآيي ديگر پاسخگوي نيازهاي امروزه نيستند. محققان در حال ارائه راهكارهاي كاملا جديد و متفاوت با گذشته هستند كه ممكن است در دهه‌هاي آتي موجب تغيير مسير IT شوند. در واقع دانشمندان و اقتصاددانان با چالش‌هاي بزرگ و زيادي از مسائل اجتماعي گرفته تا مشكلات فناوري، دست و پنجه نرم مي‌كنند. در اينجا نگاهي خواهيم داشت به چالش‌هاي مربوط به كارآيي و كوچك‌سازي پردازنده‌ها..."
 
عصر نرم افزار                     http://m-tabatabaee.persianblog.ir
 
با تشكر از حسن ميثمی
 
/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرمان

سلام.در کل اين کار شما ايده جالب و جديديه.اميدوارم به اعتلای کيفيت وبلاگهای فارسی زبان بپردازه. در اين رهگذر اميدوارم که شما وبلاگ بنده رو معرفی کنيد. وبلاگی با مضمون هری پاتر که اين موضوع طرفدارای کمی نداره. تا باشد با اين عمل جرقه دلگرمی ای در دل بنده و ديگر دوستان هری پاتريستی و به کل دوستان وبلاگ نويس و وبلاگ گرد زده شود.و کورسوی اميدی نسبت به ادامه فعاليتهايمان داشته باشيم.

آرمان

سلام.در کل اين کار شما ايده جالب و جديديه.اميدوارم به اعتلای کيفيت وبلاگهای فارسی زبان بپردازه. در اين رهگذر اميدوارم که شما وبلاگ بنده رو معرفی کنيد. وبلاگی با مضمون هری پاتر که اين موضوع طرفدارای کمی نداره. تا باشد با اين عمل جرقه دلگرمی ای در دل بنده و ديگر دوستان هری پاتريستی و به کل دوستان وبلاگ نويس و وبلاگ گرد زده شود.و کورسوی اميدی نسبت به ادامه فعاليتهايمان داشته باشيم. ------------ ببخشيد در نظر قبلي آدرس وبلاگم رو درست نداده بودم. http://armanpotter2.persianblog.ir

¤¤¤ VO0O0O0ORI ¤¤¤

شما لطف دارید ۱ مرسی از این که به وبلاگ سر زدید ! موفق و پیروز باشید !

sasan

درود بر شما. لطفا بنده را نيز معرفی نماييد.

محمد

قالب رو حداقل لينک پايينش بزارين باشه . يا يه اسمی هم از من بنويسيد .

مووووبایل

من تازه اینجا رو باز کردم خوشحال میشم سر بزنین

سورنا گیلانی

درود بر شما . از نيک انديشی و نيک نگری شما در نگاشته های تارنگار سرزمين جاويد سپاسگزارم . اميد است در راهی که در پيش گرفته ايد پيروز باشيد .