يادداشت های آقای نئو

اولين بار که با او اشنا شدم، آرزو کردم اي کاش من هم در سفينه اش بودم و در کنار کاپيتان نئو مي توانستم داستان هاي مهيجي خلق کنم .
اما ...
از اين ها که بگذريم آقاي نئو اين بار به بهانه عصر صفر و يک در مورد همه چيز سخن مي گويد از سياست گرفته تا فرهنگ، و از نخبگان گرفته تا نخبگاني که نخبه نيستند .

صادق افراسيابی که به خاطر علاقه وافر خود به آقای نئو در فيلم ماتريکس ، نام مستعار نئو را برای خود برگزيده است ،هر از چند گاهی در وبلاگ عصر ارتباطات به دغدغه های رسانه ای و دل نوشته های خود می پردازد .

آقای نئو در وبلاگش نه تنها فناتيک نيست٫که درجه تولرانس او بيست است،انتقاد را میپذيزد و اگر اشتباهی بکند بدون عذر و بهانه اعتراف ميکند(اين نسل رو به انقراض هست) .

با هم بخشی از آخرين پست آقای نئو را در وبلاگ عصر ارتباطات می خوانيم :

همه ما با نگاه به اطرافمون متوجه می شيم که امروز پر بيننده ترين برنامه شبهای برره است نه اخبار! و پر بيننده ترين شبکه شبکه خبر نيست قطعا! يعنی مخاطب ايرانی بيشتر در راديو و تلويزيون دنبال سرگرميه تا اخبار ... و اخبار رو از روزنامه ها و خبرگزاری ها می گيره ... تازه غير از اين مردم ما بيشتر تحت تاثير رسانه ای به اسم شايعه هستن تا روزنامه ها و خبرگزاری ها ... پس به مسئولين توصيه می کنم اگر دوست دارن باقی بمونند بيشتر به آينده و اثرات طولانی مدت برنامه ها و کاراشون فکر کنن ... چون قطعا برای اثر گذاری بيشتر به رای مردم احتياج دارن!

عصر ارتباطات                 http://www.ertebatat.persianblog.ir/

/ 4 نظر / 5 بازدید
حامد

وبلاگ جالبیه . فقط یه کم باید بیشتر روش وقت گذاشته بشه

نيما

سلام... سر می زنم.. موفق باشيد

بتسا

سلام از وبلاگ خوبتان تشکر مي کنم. لطفا لينک وبلگ زير را که بررسي مهندسي صنايع و نرم افزار و مقالات دروس آن مي پردازد را در سايت خود قرار دهيد.